Uitslagen 2021

 

Klik op de vluchtcode (bijv v241425t) om de uitslag te openen.

Datum Losplaats Onderdeel duiven deelnemers 1e pl. 2e pl. 3e pl. Uitslag
                 vereniging
17-04  Roosendaal  Vitesse (totaal)  570  21  Ton Pieters  Piet Schot  Piet Schot  V151425t
17-04  Roosendaal  Vitesse (eerste kl.)  375  15  Jacco Ulehake  Henk Widurski  Jaap Ruighaver  V151425e
                 
24-04  Duffel  Vitesse (totaal)  566  20  Ton Pieters  Ton Pieters  Jaap Ruighaver  v161425t
24-04  Duffel  Vitesse (eerste kl.)  361  14  Jaap Ruighaver  Frans Bosma  Frans Bosma  v161425e
                 
01-05  Quievrain  Vitesse (totaal)  532  20  Piet Schot  Frans Bosma  Ton Pieters  v171425t
01-05  Quievrain  Vitesse (eerste kl.)  335  14  Frans Bosma  Fred Vlugt  Frans Bosma  v171425e
                 
08-05  Morlincourt  Midfond (totaal)  449  17  Frans Bosma  Jaap Ruighaver  Frans Bosma  m181425t
08-05  Morlincourt  Midfond (eerste kl.)   267 11  Frans Bosma  Frans Bosma  Frans Bosma  m181425e
                 
14-05  Quievrain  Midfond (totaal)  344  15  Jaap Ruighaver  Frans Bosma  Joop Jansen  m191425t 
14-05  Quievrain  Midfond (eerste kl.)  176  Frans Bosma  Frans Bosma  Frans Bosma  m191425e
                 
23-05  Fontenay s. Eure  Dagfond (totaal)  326  17  Henk Widurski  Frans Bosma  Hein handgraaf  e201425t
23-05  Fontenay s. Eure  Dagfond (eerste kl.)  196 12  Henk Widurski  Henk Widurski  Ton Joosten  e201425e
23-05  Quievrain  Vitesse (totaal)  228  12  Fred Vlugt  Ton Pieters  Ton Pieters  v201425t
23-05  Quievrain  Vitesse (eerste kl.)  95  Fred Vlugt  Fred Vlugt  Fred Vlugt  v201425e
                 
29-05  Pnt.St.Max  Midfond (totaal)  232  13  Ton Pieters  Ton Pieters  Kick Berends  m211425t
29-05  Pnt.St.Max  Midfond (eerste kl.)  100  Ton Pieters  Ton Pieters  Kick Berends  m211425e
                 
06-06  Chateaudun  Dagfond (totaal)  268  14  Fred Vlugt  Henk Widurski  Henk Widurski  e221425t
06-06  Chateaudun  Dagfond (eerste kl.)  163  Fred Vlugt  Henk Widurski  Henk Widurski  e221425e
06-06  Quievrain  Vitesse (totaal)  192  14  Ton Pieters  Ton Pieters  Hein Handgraaf  v221425t
06-06  Quievrain  Vitesse (eerste kl.)  105  10  Jacco Ulehake  Frans Bosma Jacco Ulehake  v221425e
                 
13-06  Pnt.St. Max  Midfond (totaal)  144  Ton Pieters  Ton Pieters  Piet Schot  m231425t
13-06  Pnt.St. Max  Midfond (eerste kl.)  79  Ton Pieters  Ton Pieters  Ton Pieters m231425e
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

Indeling Topklasse en Eerste klasse

Er worden 2 uitslagen gemaakt te weten een totale uitslag, hierin staan ALLE liefhebbers die aan de vlucht hebben deelgenomen.

En er wordt een Eerste Klasse uitslag gemaakt. In deze uitslag staan alleen de liefhebbers die NIET zijn ingedeeld in de Topklasse.

De kampioen van de Eerste Klasse van ieder onderdeel promoveert naar de Topklasse en de minst presterende liefhebber uit de Topklasse degradeert naar de Eerste klasse.

 

Topklasse Vitesse: P. Schot, H. Handgraaf, H. Vellinga, T. Pieters, J. Jansen en J. van Bakel.

Topklasse Midfond: P. Schot, Gebr. Poelarends, J. Ruighaver, H. Vellinga, H. Handgraaf, J. Jansen en J. van Bakel.

Topklasse Dagfond: Gebr. Poelarends, F. Bosma, H. Handgraaf, J. van Bakel, F. Schelvis, en H. Poelarends.

Topklasse Jong: P. Schot, T. Joosten, R. Groeneveld, H. Vellinga, H. Handgraaf, H. Widurski en J. Ulehake.

Topklasse Natour: J. Jansen, H. Vellinga, R. Groeneveld, T. Pieters, H. Widurski en J. Ulehake.